Адвокатське об'єднання "Волошин і партнери"

м.Рівне, вул. Лермонтова, 5В

тел./факс: (0362) 62 33 13,
моб.: (067) 800 800 7, (098) 393 39 39

Кузьменюк Наталія Михайлівна

Адвокат

Дата народження: 01 серпня 1989 року

Номера телефонів: (067) 800-800-7, (097) 52-83-268

E-mail: natashalion_@ukr.net

Спеціалізація: Цивільне право, Сімейне право, Земельне право, Житлове право, Кримінальне право, Адміністративне право

Родом з с. Зоря Рівненського району.

У 2006 році закінчила Зорянський НВК «Школа гімназія». У тому ж році вступила до Національного університету «Острозька академія». Під час студентських років займала активну громадську позицію: учасниця гуртків, наукових конференцій, конкурсів, програми «Курси молодого лідера», автор статей, член студентської організації «Братство спудеїв», керівник житлово-побутового підрозділу, організатор благодійної акції «Від серця до серця». Проходила практику в державних установах України різних за спрямуванням та рівнем, серед останніх – виробнича практика у Державній судовій адміністрації України.

Професійну юридичну діяльність Наталія розпочала ще у 2010 році навчаючись на четвертому курсі вищого навчального закладу, влаштувавшись юрисконсультом товариства з обмеженою відповідальністю.

В 2011 році Кузьменюк Наталія з відзнакою здобула кваліфікацію магістра права.

З 2013 року по 2015 рік Кузьменюк Наталія працювала юристом підприємства та помічником адвоката.

12 грудня 2014 року Кузьменюк Наталія склала кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, а вже 26 лютого 2015 року - отримала Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Окрім того, що наразі Наталія є адвокатом, вона активно продовжує займатись громадською діяльністю, а саме: 2010-2016 роки була членом Рівненської обласної громадської правозахисної організації «Правозахист». З 2016 по даний час є заступником Голови правління та засновником Громадської організації «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ», позаштатним кореспондентом Рівненського тижневика «Сім днів» (публікація статей юридично-консультаційного характеру), з 2012 року по 2015 рік – була членом Спостережної комісії при Рівненській обласній державній адміністрації з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання.

25 грудня 2014 року Кузьменюк Наталія була нагороджена дипломом проекту газети «ОГО» - «ПІДСУМКИ 2014 року» у номінації «ЮРИСТ РОКУ».

29 травня 2015 року адвокат Кузьменюк Наталія Михайлівна разом з адвокатом Волошином Леонідом Сергійовичем заснували Адвокатське об’єднання «Волошин і партнери», у якому вона являється старшим партнером.

08 жовтня 2015 року була нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної правової політики, захист конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста.

25 жовтня 2015 року була обрана депутатом місцевої ради, у якій очолює постійну комісію з правових питань, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики.

Незважаючи на складності життя, Наталія їх перетворює на нові можливості для себе та сприймає їх як етапи дорослішання, особистісного зростання і набуття досвіду. За її словами життя нічого не дає людині без її наполегливої праці, а тому вона не дозволяє собі і всім завжди радить ніколи не бути пасивними та не ігнорувати всі можливості та шанси, які даються життям.