Адвокатське об'єднання "Волошин і партнери"

м.Рівне, вул. Лермонтова, 5В

тел./факс: (0362) 62 33 13,
моб.: (067) 800 800 7, (098) 393 39 39

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» (далі – ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ») зареєстрована 26.05.2016 Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області.

ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» - незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.

Засновниками ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» є правники:

 1. Волошин Леонід Сергійович – голова ГО, адвокат України, голова Адвокатського об’єднання «Волошин і партнери».
 2. Кузьменюк Наталія Михайлівна – адвокат України.
 3. Ліщинська Тетяна Ігорівна – адвокат України.
 4. Волошина Вікторія Сергіївна – адвокат України.

Усі члени ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» мають:

 • знання у сфері правової діяльності та юриспруденції;
 • досвід роботи у юридичній діяльності більше 10 років.

ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» з перших днів займається активною громадською діяльністю у сфері правового захисту громадян.

З метою здійснення правового захисту громадян, членами громадської організації, усіма можливими законними засобами, постійно здійснюється підтримка, допомога та захист порушених прав людини на безоплатній основі.

Метою діяльності ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» є об’єднання громадських ініціатив для здійснення діяльності з побудови в Україні громадянського суспільства та правової держави, а також сприяння забезпеченню реалізації, захисту та затвердженню непорушності та невід’ємності конституційних та міжнародно-визнаних прав, свобод, та законних інтересів людини та громадянина.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ»:

 1. Сприяння процесу розвитку правової держави в Україні, сприяння становленню в суспільстві верховенства права, забезпеченню рівності прав і свобод громадян України всіх національностей.
 2. Сприяння гармонізації українського законодавства із міжнародним законодавством, що визнане Україною, та його реформуванню з використанням досвіду розвинених демократичних країн.
 3. Сприяння забезпеченню рівних можливостей громадян.
 4. Сприяння впровадженню антидискримінаційної практики.
 5. Підтримка заходів, спрямованих на сприяння в примиренні групових інтересів з метою подолання конфліктів та становленню громадянської злагоди.
 6. Співпраця з державними та недержавними установами та організаціями з метою досягнення поставлених цілей та задач організації.
 7. Сприяння підвищенню рівня правової освіти та правосвідомості громадян;
 8. Об’єднання зусиль членів організації для реалізації їх інтелектуального та професійного потенціалу;
 9. Сприяння процесу гармонізації соціальних відносин у суспільстві, освітньо-науковому та духовно-культурному розвитку громадян, формуванню дружніх стосунків між народами України та інших держав;
 10. Захист прав і свобод громадян, що звертаються до організації за допомогою.

ГОЛОВНІ ЦІННОСТІ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ»:

 1. Пріоритет прав та свобод людини.
 2. Орієнтація на суспільні проблеми.
 3. Активна правозахисна та громадянська позиція.
 4. Співробітництво та партнерство.
 5. Постійний розвиток та інноваційність.

ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» розуміє крайню необхідність реформування в усіх сферах суспільних відносин, державних органів та має бажання внести свій внесок у процес співпраці з державними органами, зокрема, створити можливість побудови сильної держави:

 • з справедливою правовою системою;
 • з високорозвинутою свідомістю суспільства щодо налагодження тісної співпраці з державними органами;
 • з високим рівнем довіри громадськості до державних органів.

Члени ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» переконані, що для успішного формування й розвитку нашої країни необхідна довіра громадськості до надання висококваліфікованих, якісних юридичних послуг.

Для здійснення громадських функцій члени ГО «ПРАВОЗАХИСНИЙ КОНТРОЛЬ» готові до роботи в режимі ненормованого робочого часу.