Адвокатське об'єднання "Волошин і партнери"

м.Рівне, вул. Лермонтова, 5В

тел./факс: (0362) 62 33 13,
моб.: (067) 800 800 7, (098) 393 39 39

Послуги сімейного адвоката

Для багатьох з нас адвокат або юрист - це та людина, до якої звертаються у крайньому випадку або в останню чергу. Хоча багатьох проблем можна було б уникнути, якщо вчасно отримати консультації адвоката по сімейних справах.

Деякі речі, які людина вважає побутовими і не вимагають юридичного втручання, такими не є. Наприклад, Ви затопили квартиру знизу. Маючи сімейного адвоката, можна було б проконсультуватися і спланувати те, як вести себе в даній ситуації. Вирішуючи проблему самостійно, ви ризикуєте не тільки довести справу до суду, але й, наприклад, стати жертвою шантажу і здирництва з боку сусідів. Допомога адвоката з сімейного права у свою чергу зможе дати вам цінні поради, а також взяти участь у досудових спорах, якщо це необхідно.

Адвокат по сімейних спорах зможе вирішити за вас всі насущні питання, де можуть знадобитися юридичні консультації. Після підписання доручення адвокату, він зможе стати вашим повноправним законним представником, а також надати будь-яку юридичну допомогу в будь-який час доби і будь-який день тижня.

Будь-які сімейні питання від представлення ваших інтересів при здійсненні операцій з нерухомістю, прийняття спадщини, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів, та багато іншого аж до захисту у кримінальних справах, якщо такі загрожують одному з його довірителів. Іншими словами, послуги сімейного адвоката можуть бути досить різноманітні.

Адвокату по сімейних справах також можна зателефонувати у випадку потрапляння в ДТП. В разі необхідності, він приїде на місце зіткнення, проконсультує вас і грамотно вирішить ряд питань, а також переконається у правильності складання протоколу та надасть іншу необхідну допомогу. У випадках інших зіткнень з правоохоронними органами (наприклад, якщо вас затримали співробітники міліції) ви також вправі вимагати, щоб до вас прибув сімейний адвокат.

Своєму сімейному адвокату також можна довірити укладання договорів на покупку або продаж нерухомості. Хороші адвокати по сімейних справах перевірять сумлінність покупця/продавця, а також проконсультують з приводу ризиків складання договору, щоб уникнути неприємних інцидентів і фактів шахрайства з боку Вашого покупця/продавця. Адвокат по сімейних питаннях компетентний вирішувати всі сімейні спори, з вашого дозволу і у ваших інтересах.

Завдяки грамотному підходу до ситуації Вашого особистого адвоката, багато сімейних спорів можна вирішити, не доводячи їх до суду, крім того сімейний адвокат повинен не просто представляти і захищати інтереси довірителя і членів його сім'ї в той момент, коли виникла така необхідність, але і заздалегідь застерегти їх від негативних наслідків будь-яких необдуманих дій.

Слід пам’ятати, що для адвоката вирішення чужих проблем, виправлення чужих помилок, включаючи захист осіб, що скоїли злочини - це робота. Точно так як для лікаря - лікування хвороби. При виконанні своєї роботи, адвоката цікавить юридична, а не моральна сторона справи.

Невипадково у адвоката з сімейних питань є й інше найменування - "повірений", людина, якій повіряють свої таємниці і конфіденційні справи. При цьому довіритель завжди може бути впевнений: «повірений» збереже його таємницю.